FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

V sobotu 10. decembra 2022 sa v Športovej hale v Starej Ľubovni uskutočnilo už 27. pokračovanie tradičného koncoročného zápolenia výberov rozhodcov a delegátov oblastných futbalových zväzov (ObFZ) patriacich pod Východoslovenský futbalový zväz (VsFZ).

Športová hala v Starej Ľubovni

Výber rozhodcov a delegátov (R a DZ) Oblastného futbalového zväzu Trebišov:

Výber R a DZ ObFZ Trebišov

horný rad zľava – Tibor Miklóš st., Tibor Dako, Július Dušek, Metod Ševčík, Miroslav Hepka, Štefan Kavčák, Martin Bajo, Vladimír Kaščák, Tibor Miklóš ml.

dolný rad zľava – Ladislav Zrebňák, Stanislav Hanko, Miroslav Voroňák, Július Tokár, Jakub Székely, Juraj Kaščák, Dominik Puškaš, Daniel Blanár

Na turnaj sa z trinástich futbalových zväzov prihlásilo deväť. Organizátor (OFZ Stará Ľubovňa) ich rozdelil do dvoch skupín. V skupine A bolo 5 účastníkov (Košice, Svidník, Stará Ľubovňa, Poprad a Trebišov), v skupine B mali byť 4 družstvá (Prešov, Michalovce, Spišská Nová Ves a Rožňava). Do dejiska turnaja nedorazil výber ObFZ Rožňava, družstvá tejto skupiny stihli teda odohrať aj vzájomné odvety.

Náš výber smolne prehral prvý zápas s Košicami 1:3, druhý a tretí gól súpera padol v samom závere. Po víťazstvách nad Ondavským futbalovým zväzom (Svidník+Stropkov) 5:4 a OFZ Stará Ľubovňa 2:0 sme mohli po dlhom čase aspoň uvažovať o finále. Podtatranský futbalový zväz však v záverečnom stretnutí jasne dominoval a zvíťazil 4:0. V našej A skupine sme skončili druhí, keď sa nám podarilo predbehnúť Košičanov, Svidníčanov a domácu Starú Ľubovňu. Nad naše sily boli iba Popradčania.

V skupine B zvíťazil Prešov, druhé skončili Michalovce a tretie nepostupové miesto obsadila Spišská Nová Ves. V súboji o bronz sme viackrát viedli, Michalovčania ale držali krok a súboj skončil zaslúženou remízou 4:4.

V kopoch na bránku zo značky pokutového kopu bol šťastnejší náš súper, ktorý nás porazil pomerom 5:6 a umiestnil sa na bronzovom stupienku.

Výber R a DZ ObFZ Trebišov obsadil na 27. ročníku Turnaja výberov R a DZ VsFZ v halovom futbale 4. miesto (z 8 zúčastnených).

Ďakujeme organizátorom za pozvanie na toto krásne podujatie a gratulujeme medailistom! ⚽

🥇 ObFZ Prešov

🥈 PFZ Poprad

🥉 ObFZ Michalovce

🥔ObFZ Trebišov

ObFZ Prešov – 1. miesto

Najbližšie sa turnaj má uskutočniť 9. decembra 2023 v Prešove 👋🏻

Close Menu