FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

Obsadenie R a DZ na 18.06.2022

V. liga U19 ObFZ Trebišov

Dohrávka 13. kola – 18.06.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Cejkov Leles zápas zrušený

III. liga U15 ObFZ Trebišov

Finálové stretnutie o majstra okresu v kat. U15

18.06.2022 (sobota) v Slovenskom Novom Meste

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
17:00 Vojčice Kr. Chlmec Kaščák J. Gašpar Jáger

Prípravka U11 ObFZ Trebišov

Finálové stretnutie o majstra okresu v kat. U11

18.06.2022 (sobota) v Slovenskom Novom Meste

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
16:00 Kuzmice Kr. Chlmec Gašpar UT

Obsadenie R a DZ na 10.06.-12.06.2022

VII. liga ObFZ Trebišov

20. kolo – 12.06.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
17:00 Z.Jastrabie Leles Gašpar Ondrašek Mroč Šimko
17:00 Kysta Milhostov Miklóš Hepka Hanko Kudrec
Brehov voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

Dohrávka 16. kola – 10.06.2022 (piatok)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
17:00 Streda n. B. Cejkov Gašpar

18. kolo – 11.06.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
13:00 Veľaty Leles Takáč
14:00 Kuzmice Trakany Kiseľ
14:00 Streda n.B. Boťany Pongó
14:00 Úpor Parchovany Ondrášek
Cejkov voľno  

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

14. kolo – 11.06.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Cejkov Vojčice Kiseľ
10:00 Plechotice Kuzmice Korpesio
14:30 Michaľany Veľaty  Rugolská
  N. Žipov voľno

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

Dohrávka 14. kola

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.

08.06.

17:00 Malý Horeš Kráľ. Chlmec Kaščák ST

Obsadenie R a DZ na 03.06.-05.06.2022

VII. liga ObFZ Trebišov

19. kolo – 05.06.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
14:00 Brehov Kysta Gašpar Kaščák J.Kaščák Fedor
17:00 Milhostov Z.Jastrabie Ondrášek Mroč Pongó Lučanský
Leles voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

17. kolo – 04.06.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
14:00 Parchovany Veľaty Ondrášek
14:00 Boťany Úpor Pongó
14:00 Cejkov Kuzmice Kiseľ
14:00 Trakany Streda n. B. Kaščák
Leles voľno  

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

13. kolo – 04.06.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Vojčice Michaľany Ondrášek
10:00 Kuzmice Cejkov Gašpar
10:00 N. Žipov Plechotice Kiseľ
  Veľaty  voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

Dohrávky 8. a 10. kola – 04.06.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Čierna n.T. Streda n.B. Kaščák
10:00 Malý Horeš Borša nedeleg.

 

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

Dohrávka 13. kola

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
01.06. 17:00 Streda n.B. Čierna n.T. Gašpar ST

 

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

14. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
03.06. 17:00 Čierna n.T. Veľký Horeš Jáger PI
03.06. 15:30 Trakany Borša Jáger PI

08.06.

17:00 Malý Horeš Kráľ. Chlmec Kaščák ST
05.06. 10:00 Sl. N. Mesto Streda n.B. Gašpar NE

Obsadenie R a DZ na 27.-29.05.2022

VI. liga ObFZ Trebišov

18. kolo – 29.05.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
14:00 Z.Hradište Streda n.B. Fortuňak Tóth Fedor
17:00 N. Žipov Veľaty Kiseľ Hepka Hanko Šimko
17:00 Hraň Kuzmice Tokár Gašpar Lučanský
17:00 Plechotice Trakany Rugolský Tóth Kudrec
17:00 Sl.N.Mesto V.Horeš Ondrášek Korpesio Miklóš

 

VII. liga ObFZ Trebišov

18. kolo – 29.05.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
14:00 Leles Milhostov Kaščák Pongó Miklóš
17:00 Z. Jastrabie Brehov Takáč Mroč Fedor
Kysta voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

16. kolo – 28.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Leles Parchovany Pongó
13:00 Veľaty Boťany Takáč
17:00 Streda n. B. Cejkov Hanko 10.06. 17:00 (PI)
14:00 Úpor Trakany Ondrášek
Kuzmice voľno  

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

12. kolo – 28.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00  Cejkov N. Žipov Kiseľ
10:00 Michaľany Kuzmice Ondrášek
17:00 Veľaty  Vojčice Ondrášek 30.05. 17:00 (PO)
  Plechotice voľno    

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

10. kolo – 28.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
11:00 Čierna n.T. Kráľ. Chlmec J. Kaščák
10:00 Streda n.B. Brehov Hanko
10:00 Malý Horeš Borša Pituk 04.06. 10:00 (SO)

 

Prípravka U11 sk. A ObFZ Trebišov

10. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
27.05. 17:00 Z.Hradište N.Žipov Kiseľ PI
27.05. 17:00 Vojčice Hraň Takáč PI

27.05.

17:00 Kuzmice Úpor  Nedeleg. PI

 

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

13. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
27.05. 17:00 Borša Kráľ. Chlmec Hanko PI
27.05. 16:00 Veľký Horeš Trakany Jáger PI

01.06.

17:00 Streda n.B. Čierna n.T. Pituk ST
27.05. 18:00 Malý Horeš  Sl. N. Mesto Dušek PI

Obsadenie R a DZ na 20.-22.05.2022

VI. liga ObFZ Trebišov

17. kolo – 22.05.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
21.05.

(SO)

17:00

V.Horeš Z.Hradište Blanár J.Kaščák Székely Voroňák
17:00 Trakany Sl.N.Mesto Ondrášek Mroč Miklóš
17:00 Kuzmice Plechotice Hepka Miklóš Gašpar Šimko
17:00 Veľaty Hraň Rugolský Kaščák Hanko Fedor
17:00 Streda n.B. N. Žipov Tokár Tóth Kudrec

 

VII. liga ObFZ Trebišov

17. kolo – 22.05.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
14:00 Kysta Z. Jastrabie Miklóš Hepka Gašpar Illéš
17:00 Brehov Leles Fortuňak Korpesio Lučanský
Milhostov voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

15. kolo – 21.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
15:00 Kuzmice Streda n. B. Rugolský
14:00 Boťany Leles Hanko
14:00 Trakany Veľaty Kaščák
14:00 Cejkov Úpor Ondrášek
Parchovany voľno  

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

11. kolo – 21.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00  Kuzmice Veľaty  Rugolský
17:00 N. Žipov Michaľany Takáč 24.05. UT
10:00 Plechotice Cejkov Ondrášek
  Vojčice voľno    

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

9. kolo – 21.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Borša Čierna n.T. Pituk
10:00 Brehov Malý Horeš Hanko
10:00 Kr. Chlmec Streda n.B. Kaščák

 

Prípravka U11 sk. A ObFZ Trebišov

9. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
20.05. 17:00 Hraň Kuzmice Zrebňák PI
20.05. 17:00 N.Žipov Vojčice Rugolská PI

20.05.

17:00 Úpor  Z.Hradište Kiseľ PI

 

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

12. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
20.05. 17:00 Kráľ. Chlmec Sl. N. Mesto Dušek PI
20.05. 17:00 Malý Horeš Čierna n.T. Pituk PI

20.05.

17:00 Trakany Streda n.B. Jáger PI
20.05. 17:00 Borša  Veľký Horeš Hanko PI

 

Obsadenie R a DZ na 13.-15.05.2022

VI. liga ObFZ Trebišov

16. kolo – 15.05.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
14.05.

(SO)

16:30

V.Horeš Trakany Zrebňák Ondrášek Takáč Faťara
13:30 Sl.N.Mesto Kuzmice Ševčík Zrebňák R.Vass Voroňák
16:30 Z.Hradište N. Žipov Ondrášek Tokár Fedor
16:30 Hraň Streda n.B. Hepka Takáč Miklóš
16:30 Plechotice Veľaty Miklóš Korpesio A.Koščo

 

VII. liga ObFZ Trebišov

16. kolo – 15.05.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
15:00 Milhostov Brehov Rugolský Mroč Šimko
16:30 Leles Kysta Kaščák Hanko Kudrec
 Z. Jastrabie voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

14. kolo – 14.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
13:00 Veľaty Cejkov Takáč
14:00 Úpor Kuzmice Hanko
14:00 Leles Trakany Kaščák
14:00 Parchovany Boťany Tokár

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

10. kolo – 14.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Michaľany  Plechotice Rugolská
10:00 Veľaty  N. Žipov Rugolský
10:00 Vojčice Kuzmice Ondrášek
  Cejkov voľno    

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

8. kolo – 14.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
Čierna n.T. Streda n.B. stretnutie odložené
10:00 Malý Horeš Kr. Chlmec Pituk
10:00 Borša Brehov Hanko

 

Prípravka U11 sk. A ObFZ Trebišov

8. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
13.05. 17:00 Z.Hradište Vojčice Gašpar PI
13.05. 17:00 Kuzmice N.Žipov Rugolská PI

15.05.

10:00 Úpor  Hraň Rugolský NE

 

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

11. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
13.05. 16:00 Veľký Horeš Kr. Chlmec Pituk PI
13.05. 17:00 Streda n.B. Borša Hanko PI

13.05.

18:00 Malý Horeš Trakany Jáger PI
15.05. 09:30 Sl. N. Mesto  Čierna n.T. Hanko NE

Obsadenie R a DZ na 03.-08.05.2022

VI. liga ObFZ Trebišov

15. kolo – 08.05.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
13:30 Trakany Z.Hradište Tokár Kaščák Illéš
N. Žipov Hraň stretnutie zrušené
16:30 Kuzmice V.Horeš Hepka Gašpar Hanko Lučanský
16:30 Veľaty Sl.N.Mesto Ondrášek Korpesio Takáč Kudrec
16:30 Streda n.B. Plechotice Tokár Kaščák Fedor

 

VII. liga ObFZ Trebišov

15. kolo – 08.05.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
Leles Z. Jastrabie zápas zrušený
16:30 Milhostov Kysta Fortuňak Mroč Miklóš
Brehov voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

13. kolo – 07.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
14:00 Streda n. B. Úpor Pituk
14:00 Trakany Parchovany Kaščák
Cejkov Leles Ondrášek odložené
14:00 Kuzmice Veľaty Gašpar Puškaš

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

9. kolo – 07.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
16:30 Veľaty Cejkov Ondrášek 03.05. utorok dohrávka 8. kola
10:00 Veľaty Plechotice Puškaš
10:00 Cejkov Michaľany Ondrášek
10:00 N. Žipov Vojčice Gašpar
  Kuzmice voľno    

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

7. kolo – 07.05.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
13:00 Borša Streda n.B. Rugolská 03.05. utorok dohrávka 6. kola
10:00 Brehov Čierna n.T. Jáger    
10:00 Kr. Chlmec Borša Pituk    
10:00 Streda n.B. Malý Horeš Hanko    

 

Prípravka U11 sk. A ObFZ Trebišov

7. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
06.05. 17:00 Hraň Z.Hradište Rugolská PI
06.05. 17:00 N.Žipov Úpor  Gašpar PI

06.05.

17:00 Vojčice Kuzmice Ondrášek PI

 

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

10. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
06.05. 17:00 Kr. Chlmec Čierna n.T. Kaščák PI
06.05. 17:00 Trakany Sl. N. Mesto Jáger PI

06.05.

17:00 Borša Malý Horeš Hanko PI
06.05. 17:00 Veľký Horeš  Streda n.B. Pituk PI

Obsadenie R a DZ na 28.04-01.05.2022

VI. liga ObFZ Trebišov

14. kolo – 01.05.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
30.04.

(SO)

16:00

V.Horeš Veľaty Kaščák Hanko Rugolský Illeš
16:30 Hraň Z.Hradište Tokár Korpesio Tóth A.Koščo
16:30 Plechotice N. Žipov Hepka Gašpar Rugolský Miklóš
16:30 Sl.N.Mesto Streda n.B. stretnutie zrušené
16:30 Trakany Kuzmice Kaščák Takáč Kudrec

 

VII. liga ObFZ Trebišov

14. kolo – 01.05.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
13:30 Kysta Brehov Hanko Miklóš Ondrášek Voroňák
16:30 Z. Jastrabie Milhostov Miklóš Hanko Ondrášek Lučanský
Leles voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

12. kolo – 30.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Veľaty Streda n. B. Rugolský
14:00 Leles Kuzmice Hanko
14:00 Parchovany Cejkov Ondrášek
14:00 Boťany Trakany nedeleg.

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

8. kolo – 30.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
16:00 Kuzmice Plechotice Tóth 27.04. streda dohrávka 7. kola
10:00 Vojčice Plechotice Ondrášek
10:00 Kuzmice N. Žipov Tóth
16:30 Veľaty Cejkov 03.05. utorok
  Michaľany voľno    

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

6. kolo – 30.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Čierna n. T. M. Horeš Pituk
10:00 Brehov Kr. Chlmec Hanko  
13:00 Borša Streda n. B. 03.05. utorok

 

Prípravka U11 sk. A ObFZ Trebišov

6. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
29.04. 17:00 Hraň N.Žipov Gašpar PI
01.05. 10:00 Úpor Vojčice Mroč NE

01.05.

10:30 Z.Hradište Kuzmice Takáč NE

 

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

9. kolo

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.
28.04. 16:30 Sl. N. Mesto Borša  Dušek ŠT
02.05. 17:00 Streda n.B. Kr. Chlmec Hanko PO

29.04.

17:00 M. Horeš Veľký Horeš Jáger PI
29.04. 17:00 Čierna n.T. Trakany  Kaščák PI

 

Obsadenie R a DZ na 22.-24.04.2022

VI. liga ObFZ Trebišov

13. kolo – 24.04.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ

13:00

N. Žipov Sl.N.Mesto Takáč Miklóš Hanko Kudrec
16:00 Hraň Plechotice Kaščák Mroč Rugolský Šimko
16:00 Kuzmice Z.Hradište Miklóš ml. Hanko Miklóš
16:00 Veľaty Trakany Tokár Gašpar Lučanský
16:00 Streda n.B. V. Horeš Ondrášek Illéš

 

VII. liga ObFZ Trebišov

13. kolo – 24.04.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
16:00 Milhostov Leles Takáč Kudrec
16:00 Brehov Z. Jastrabie Tóth Hepka Fedor
Kysta voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

11. kolo – 23.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.

22.04.

(PI)

16:00

Streda n.B. Trakany Pituk dohr.
14:00 Cejkov Boťany Gašpar
14:00 Kuzmice Parchovany Puškaš Tóth
14:00 Streda n. B. Leles Hanko
14:00 Úpor Veľaty Ondrášek

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

7. kolo – 23.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
Kuzmice Plechotice Tóth odložený na neurčito
10:00 Vojčice Cejkov Ondrášek
10:00 Veľaty Michaľany Rugolský
N. Žipov voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

5. kolo – dohrávka – 23.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Brehov Streda n. B. Gašpar Puškaš

 

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

8. kolo – 22.04.2022 (piatok)

Dátum Čas Domáci Hostia R Pozn.

19.04.

(UT)

17:00

Kr. Chlmec M. Horeš Kaščák 7.kolo
20.04.

(UT)

17:00 Čierna n.T. Streda n.B. Kaščák 6.kolo
22.04. 17:00 Trakany Kr. Chlmec Kaščák
22.04. 17:00 Borša Čierna n.T. Gašpar

23.04.

(SO)

11:00 Veľký Horeš Sl. N. Mesto Jáger
22.04. 17:00 Streda n.B. M. Horeš Hanko

25.04.

(PO)

17:00 Kr. Chlmec Borša Kaščák 6.kolo

Obsadenie R a DZ na 14.-17.04.2022

VI. liga ObFZ Trebišov

12. kolo – 17.04.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ

16.04.

(SO)

16:00

V. Horeš N. Žipov Rugolský Ondrášek Tóth Fedor
13:00 Z.Hradište Plechotice Takáč Tóth Lučanský
16:00 Sl.N.Mesto Hraň Tóth Hepka Kudrec
16:00 Trakany Streda nB Rugolský Korpesio Miklóš
16:00 Kuzmice Veľaty Ondrášek Takáč Hanko Illéš

 

VII. liga ObFZ Trebišov

12. kolo – 17.04.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
13:00 Z. Jastrabie Kysta Hepka Gašpar Kudrec
16:00 Leles Brehov Gašpar Šimko
Milhostov voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

10. kolo – 16.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Leles Úpor Jáger
14:00 Parchovany Streda n. B. Takáč
14:00 Boťany Kuzmice Hanko
14:00 Trakany Cejkov Kaščák J.
Veľaty voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

5. kolo – dohrávka – 14.04.2022 (štvrtok)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
14:00 Vojčice Veľaty Korpesio

6. kolo – 16.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Michaľany Vojčice Rugolský
10:00 Cejkov Kuzmice Takáč
10:00 Plechotice N. Žipov Korpesio
Veľaty voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

4. kolo – dohrávka – 16.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Streda n. B. Kr. Chlmec Hanko

 

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

7. kolo – 15.04.2022 (piatok)

Čas Domáci Hostia R

14.04.

(ŠT)

16:30

Streda n.B. Sl.N.Mesto Dušek
19.04.

(UT)

17:00

Kr. Chlmec M. Horeš Kaščák
17:00 V. Horeš Čierna n.T. Jáger
17:00 Borša Trakany Hanko

 

Obsadenie R a DZ na 08.-10.04.2022

VI. liga ObFZ Trebišov

11. kolo – 10.04.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:30 Hraň V.Horeš Takáč Ondrášek Korpesio Kudrec
15:30 Plechotice Sl.N.Mesto Ondrášek Mroč Korpesio llléš
15:30 Veľaty Z.Hradište Kaščák Tóth Miklóš
15:30 Streda nB

/HP V. Kamenec/

Kuzmice Miklóš Hanko Fedor
15:30 N. Žipov Trakany Hepka Gašpar Šimko

 

VII. liga ObFZ Trebišov

11. kolo – 10.04.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:30 Brehov Milhostov Miklóš ml. Tóth Lučanský
15:30 Kysta Leles Takáč Lučanský
Z. Jastrabie voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

9. kolo – 09.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
14:00 Trakany Kuzmice Kaščák
14:00 Boťany Streda n. B. Jáger
14:00 Leles Veľaty Hanko
14:00 Parchovany Úpor Ondrášek
Cejkov voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

5. kolo – 09.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 N. Žipov Cejkov Gašpar
10:00 Kuzmice Michaľany Tóth
Vojčice Veľaty Korpesio 14.04.2022 14:00
Plechotice voľno

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

6. kolo – 08.04.2022 (piatok)

Čas Domáci Hostia R

25.04.

 (PO)

17:00

Kr. Chlmec Borša Hanko
17:00 Trakany V. Horeš Jáger
20.04.

(ST)

17:00

Čierna n.T. Streda n.B. Kaščák

10.04.

(NE)

09:30

Sl.N.Mesto M. Horeš Hanko

Obsadenie R a DZ na 02.-03.04.2022

VI. liga ObFZ Trebišov

Dohrávka 10. kola – 03.04.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
15:30 Trakany Hraň Miklóš ml. Kaščák V. Hanko Illéš

VII. liga ObFZ Trebišov

Dohrávka 5. kola – 02.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
14:00 Leles Z. Jastrabie Kaščák V. Jáger Hanko Miklóš st.

10. kolo – 03.04.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
15:30 Milhostov Kysta Hepka Gašpar Mroč Kudrec
15:30 Z. Jastrabie Leles Ondrášek Rugolský Tóth Lučanský
Brehov voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

8. kolo – 02.04.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
13:00 Veľaty Parchovany Rugolský
14:00 Úpor Boťany Tóth
14:00 Streda n. B. Trakany Mroč 22.04.2022 16:00 HP Veľký Kamenec
14:00 Kuzmice Cejkov Ondrašek
Leles voľno

Obsadenie R a DZ na 26.-27.03.2022

VII. liga ObFZ Trebišov

9. kolo – 27.03.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
15:00 Milhostov Z. Jastrabie Hepka Ondrášek Gašpar Illéš
15:00 Brehov Kysta Takáč Rugolský Tóth Miklóš
Leles voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

7. kolo – 26.03.2022 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Parchovany Leles Ondrášek
14:00 Cejkov Streda n. B. Rugolský
14:00 Trakany Úpor Kaščák
14:00 Boťany Veľaty Jáger
Kuzmice voľno

Obsadenie R a DZ na 20.03.2022

VII. liga ObFZ Trebišov

8. kolo – 20.03.2022 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
15:00 Brehov Z. Jastrabie Rugolský Ondrášek Hepka Šimko
15:00 Leles Milhostov Miklóš ml. V. Kaščák Mroč Fedor
Kysta voľno

ŠTK na základe uznesenia VV ObFZ Trebišov č. 2021/22-009 prerušuje všetky súťaže a odkladá na neurčito stretnutia všetkých kategórií od 01.10.2021 do odvolania.

Obsadenie R a DZ na 24.-26.09.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

10. kolo – 26.09.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:00 Veľaty Streda nB Hepka Takáč Kiseľ Lučanský
15:00 Z.Hradište S.N.Mesto Kiseľ Ondrášek Gašpar Illéš
15:00 V.Horeš Plechotice Miklóš Pongó Holub
Trakany Hraň zápas odložený
15:00 Kuzmice N. Žipov Kaščák V. Rugolský Bajnok Fedor

 

VII. liga ObFZ Trebišov

7. kolo – 26.09.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:00 Kysta Z. Jastrabie Begala Levkiv Rugolský Kudrec
15:00 Brehov Leles Levkiv Hanko Lučanský
Milhostov voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

6. kolo – 25.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
11:00 Leles Boťany Bajnok Kaščák V.
13:00 Veľaty Trakany Puškaš Hanko
14:00 Úpor Cejkov Ondrášek
14:00 Streda n. B. Kuzmice Pituk Jáger
Parchovany voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

5. kolo – 25.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
N. Žipov Cejkov zápas odložený na neurčito
Kuzmice Michaľany zápas odložený na neurčito
Vojčice Veľaty zápas odložený na neurčito
Plechotice voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

5. kolo – 25.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Borša M. Horeš Jáger Pituk
10:00 Kr. Chlmec Čierna n. T. Hami bez AR
10:00 Brehov Streda n. B. zápas odložený na neurčito

Prípravka U11 sk. A ObFZ Trebišov

5. kolo – 24.09.2021 (piatok)

Čas Domáci Hostia R
17:00 N. Žipov Z. Hradište Tóth
17:00 Hraň Vojčice Mroč
26.09.

(NE)

10:00

Úpor Kuzmice Gašpar

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

5. kolo – 24.09.2021 (piatok)

Čas Domáci Hostia R
17:00 Čierna n.T. M. Horeš Bajnok
17:00 Streda n.B. Trakany Pituk
17:00 V. Horeš Borša Jáger
26.09.

(NE)

09:00

S.N.Mesto Kr. Chlmec Dušek

 

Obsadenie R a DZ na 15.-19.09.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

Dohrávka 1. kola – 15.09.2021 (streda)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
15:30 N. Žipov Kuzmice Kiseľ Rugolská Kaščák J. Voroňák

9. kolo – 19.09.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:00 Trakany Plechotice Kaščák V. Hepka Bajnok Illéš
15:00 Streda nB Z.Hradište Hepka Pongó J. Kudrec
15:00 Veľaty N. Žipov Ondrášek Gašpar Miklóš
15:00 Kuzmice Hraň Rugolský Tokár Kovalčin
15:00 V.Horeš S.N.Mesto Takáč Begala Illéš

 

VII. liga ObFZ Trebišov

6. kolo – 19.09.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:00 Milhostov Brehov Kiseľ Ondrášek Šimko
15:00 Leles Kysta Bajnok Kaščák V. Fedor
Z. Jastrabie voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

5. kolo – 18.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
14:00 Boťany Parchovany Jáger Pituk
14:00 Kuzmice Úpor Rugolský Mroč
14:00 Cejkov Veľaty Ondrášek
14:00 Trakany Leles Kaščák V.
Streda n. B. voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

Dohrávka 1. kola – 16.09.2021 (štvrtok)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
16:00 Plechotice Vojčice Begala

 

4. kolo – 18.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Michaľany N. Žipov Ondrášek
10:00 Cejkov Plechotice Székely Mroč
10:00 Veľaty Kuzmice Rugolský Tóth
Vojčice voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

4. kolo – 18.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Čierna n. T. Borša Hami
10:00 M. Horeš Brehov Jáger
10:00 Streda n. B. Kr. Chlmec odložené na 02.10.

Prípravka U11 sk. A ObFZ Trebišov

4. kolo – 17.09.2021 (piatok)

Čas Domáci Hostia R
17:00 Z. Hradište Úpor Gašpar
17:00 Kuzmice Hraň Begala
17:00 Vojčice N. Žipov Kiseľ

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

4. kolo – 17.09.2021 (piatok)

Čas Domáci Hostia R
23.9.

(ŠT)

17:00

Trakany M. Horeš Kaščák V.
15.9.

(ST)

16:00

 

Čierna n.T. S.N.Mesto Vozárik
22.09.

(ST)

16:30

Kr. Chlmec V. Horeš Pituk
22.09.

(ST)

16:30

Borša Streda n.B. Dušek

Obsadenie R a DZ na 10.-12.09.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

8. kolo – 12.09.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:30 S. N. Mesto Trakany Hepka Ondrášek Gašpar Fedor
15:30 Z. Hradište V. Horeš Tokár Takáč Kovalčin
15:30 N. Žipov Streda n. B. Ondrášek Hepka Šimko
15:30 Plechotice Kuzmice Kaščák V. Bajnok Holub
15:30 Hraň Veľaty Miklóš Rugolský Kudrec

 

VII. liga ObFZ Trebišov

5. kolo – 12.09.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
15:30 Leles Z. Jastrabie Gašpar Begala Illéš
12:30 Kysta Milhostov Takáč Rugolský Lučanský
Brehov voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

4. kolo – 11.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
13:00 Veľaty Kuzmice Gašpar Mroč
14:00 Parchovany Trakany Tokár
14:00 Leles Cejkov Bajnok Kaščák V.
14:00 Úpor Streda n. B. Székely Hanko
Boťany voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

3. kolo – 11.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Plechotice Michaľany Gašpar Mroč
10:00 N. Žipov Veľaty Rugolská Tóth
10:00 Kuzmice Vojčice Begala
Cejkov voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

3. kolo – 11.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Streda n. B. Čierna n. T. Jáger Pituk
10:00 Kr. Chlmec M. Horeš Vozárik Hami
10:00 Brehov Borša Hanko Székely

Prípravka U11 sk. A ObFZ Trebišov

3. kolo – 10.09.2021 (piatok)

Čas Domáci Hostia R
09.09.

(ŠT)

17:00

Vojčice Z. Hradište Kiseľ
17:00 N. Žipov Kuzmice Rugolská
17:00 Hraň Úpor Hanko

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

3. kolo – 10.09.2021 (piatok)

Čas Domáci Hostia R
16:00 Čierna n. T. Kráľ. Chlmec Vozárik
17:00

 

M. Horeš

(HP V. Horeš)

Borša

 

Pituk
17:00 Streda n. B. V. Horeš Begala

12.09.

(NE)

11:00

S.N.Mesto Trakany Dušek

Obsadenie R a DZ na 01.-05.09.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

7. kolo – 05.09.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:30 Kuzmice S. N. Mesto Tokár Miklóš Gašpar Fedor
15:30 Trakany V. Horeš Ondrášek Rugolský Kovalčin
15:30 N. Žipov Z. Hradište Hepka Begala Illéš
15:30 Streda n. B. Hraň Pongó J. Kaščák V. Bajnok Holub
15:30 Veľaty Plechotice Gašpar Tokár Kudrec

 

VII. liga ObFZ Trebišov

4. kolo – 05.09.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:30 Kysta Brehov Fortuňak Hepka Lučanský
15:30 Z. Jastrabie Milhostov Miklóš Šimko
Leles voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

3. kolo – 04.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
14:00 Trakany Boťany Pongó J.
14:00 Streda n. B. Veľaty Pituk Jáger
14:00 Kuzmice Leles Rugolská Puškaš
14:00 Cejkov Parchovany Székely Tóth
Úpor voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

2. kolo – 04.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Vojčice N. Žipov Kiseľ
10:00 Plechotice Veľaty Rugolská Mroč
10:00 Michaľany Cejkov Rugolský Hanko
Kuzmice voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

2. kolo – 04.09.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Čierna n. T. Brehov Bajnok Jáger
10:00 Borša Kr. Chlmec Puškaš Tóth
10:00 M. Horeš Streda n. B. Hami

Prípravka U11 sk. A ObFZ Trebišov

2. kolo – 03.09.2021 (piatok)

Čas Domáci Hostia R
04.09.

(SO)

9:00

Z. Hradište Hraň Begala
17:00 Kuzmice Vojčice Begala
05.09.

(NE)

10:00

Úpor N. Žipov Mroč

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

2. kolo – 03.09.2021 (piatok)

Čas Domáci Hostia R

01.09.

(ST)

14:00

Borša S.N.Mesto Dušek
17:00 Kr. Chlmec Streda nB Bajnok
17:00 V. Horeš M. Horeš Vozárik

15:30

Trakany Čierna nT Hami

Obsadenie R a DZ na 28.-29.08.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

6. kolo – 29.08.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
13:00 Hraň N. Žipov Pongó J. Begala Pongó R. Miklóš
16:00 Z. Hradište Trakany Kaščák V. Bajnok Šimko
16:00 V. Horeš Kuzmice Tokár Gašpar Kudrec
16:00 S. N. Mesto Veľaty Ondrášek Rugolský Holub
16:00 Plechotice Streda n. B. Hepka Begala Fedor

 

VII. liga ObFZ Trebišov

3. kolo – 29.08.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
11:00

 

Milhostov

(UT Slavoj Trebišov)

Leles

 

Székely

 

Kiseľ

 

Lučanský

 

16:00 Z. Jastrabie Brehov Pongó J. Pongó R. Kovalčin
Kysta voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

2. kolo – 28.08.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
13:00 Veľaty Úpor Székely Tóth
14:00 Boťany Cejkov Bajnok Kaščák V.
14:00 Parchovany Kuzmice Tokár
14:00 Leles Streda n. B. Pongó J.
Trakany voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

1. kolo – 28.08.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Cejkov Veľaty Székely Hanko
10:00 N. Žipov Kuzmice Rugolská Tóth
Plechotice Vojčice odložené na 16.09. o 16:00
Michaľany voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

1. kolo – 28.08.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Kr. Chlmec Brehov Kaščák J. Jáger
10:00 M. Horeš Čierna n. T. Hami Vozárik
10:00 Streda n. B. Borša Begala 1.9. (ST)

Prípravka U11 sk. A ObFZ Trebišov

1. kolo – 27.08.2021 (piatok)

Čas Domáci Hostia R
17:00 Vojčice Úpor Gašpar
17:00 N. Žipov Hraň Rugolská
17:00 Kuzmice Z. Hradište Begala

Prípravka U11 sk. B ObFZ Trebišov

1. kolo – 27.08.2021 (piatok)

Čas Domáci Hostia R
16:00 Kr. Chlmec Trakany Pongó R.
17:00 M. Horeš

(V. Horeš)

Streda n. B.

 

Pituk
15:30 Čierna n. T. Borša Bajnok

10:30

28.08.

(SO)

Sl.N.Mesto V. Horeš Rugolský

Obsadenie R a DZ na 21.-22.08.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

5. kolo – 22.08.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
13:00 Kuzmice Trakany Hepka Tokár Rugolský Lučanský
16:00 Z. Hradište Hraň Ondrášek Tokár Gašpar Šimko
16:00 N. Žipov Plechotice Rugolský Hepka Kovalčin
16:00 Streda n. B. S. N. Mesto Miklóš Kaščák V. Bajnok Illéš
16:00 Veľaty V. Horeš stretnutie zrušené

 

VII. liga ObFZ Trebišov

2. kolo – 22.08.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
13:00 Z. Jastrabie Kysta Gašpar Ondrášek Begala Kudrec
16:00 Leles Brehov Pongó J. Pongó R. Holub
Milhostov voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

1. kolo – 21.08.2021 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:30 Úpor Leles Begala Rugolská
14:00 Streda n. B. Parchovany Pongó J.
14:00 Kuzmice Boťany Tokár
14:00 Cejkov Trakany Rugolská Székely
Veľaty voľno

Obsadenie R a DZ na 15.08.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

4. kolo – 15.08.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
16:30 Z. Hradište Kuzmice Hepka Fedor
16:30 Trakany Veľaty Miklóš ml. Kudrec
16:30 V. Horeš Streda n. B. Kaščák V. Bajnok Miklóš st.
16:30 S. N. Mesto N. Žipov Ondrášek Šimko
16:30 Plechotice Hraň Tokár Kovalčin

 

VII. liga ObFZ Trebišov

1. kolo – 15.08.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
16:30 Brehov Milhostov Gašpar nedeleg. Lučanský
16:30 Kysta Leles Pongó J. Illéš
Z. Jastrabie voľno

Obsadenie R a DZ na 08.08.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

3. kolo – 08.08.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
16:30 Veľaty Kuzmice Hepka Rugolský Šimko
16:30 Plechotice Z. Hradište Ondrášek Gašpar Kudrec
16:30 Hraň Sl. N. Mesto Kaščák V. Bajnok Fedor
16:30 Nižný Žipov V. Horeš Tokár Begala Lučanský
16:30 Streda n. B. Trakany Pongó J. Illéš

 

Obsadenie R a DZ na 01.08.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

2. kolo – 01.08.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
16:30 Z. Hradište Veľaty Ondrášek Fortuňak Tokár Illéš
16:30 Kuzmice Streda n. B. Rugolská Puškaš Rugolský Kudrec
16:30 Trakany Nižný Žipov Miklóš ml. Blanár Pongó J. Fedor
16:30 V. Horeš Hraň Hepka Takáč Gašpar Šimko
16:30 Sl. N. Mesto Plechotice Kaščák J. Kaščák V. Miklóš st

 

 

Obsadenie R a DZ na 25.07.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

1. kolo – 25.07.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
17:00 S. N. Mesto Z. Hradište Miklóš ml. Blanár Kudrec
17:00 Plechotice V. Horeš Hepka Fortuňak Tokár Lučanský
17:00 Hraň Trakany Takáč Rugolský Rugolská Illéš
Nižný Žipov Kuzmice zápas odložený
17:00 Streda n. B. Veľaty Babken Kaščák V. Kaščák J. Miklóš st.

 

Obsadenie R a PR na 27.06.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

13. kolo – 27.06.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
17:00 Parchovany Trakany Székely Kiseľ Gašpar Kudrec
17:00 Borša Tŕňa  zápas zrušený
17:00 Kuzmice  Nižný Žipov Hepka Rugolský Rugolská Fedor
17:00 Biel Hraň zápas zrušený
17:00 Veľaty Plechotice zápas zrušený
17:00 Veľký Horeš Sl. N. Mesto Kaščák V. Blanár Pongó J. Miklóš st.

Svätuše – voľno

 

VII. liga ObFZ Trebišov

10. kolo – 27.06.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ
14:00 Z. Jastrabie Kysta zápas zrušený
17:00

 

Milhostov

(HP Z. Hradište)

Z. Hradište

 

Ondrášek

 

Takáč

 

Kovalčin

 

Brehov – voľno

 

Obsadenie R a PR na 20.06.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

12. kolo – 20.06.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
14:00 Trakany Svätuše zápas zrušený
16:00 Slov. N. Mesto Veľaty Székely Miklóš ml. Pongó Illéš
17:00 Plechotice Hraň Dako Blanár Gašpar Fedor
17:00 Biel Kuzmice zápas zrušený
17:00 Nižný Žipov Borša Hepka Kiseľ Cili Kovalčin
17:00 Tŕňa Parchovany zápas zrušený

Veľký Horeš – voľno

 

VII. liga ObFZ Trebišov

9. kolo – 20.06.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ
14:00 Brehov Milhostov Kaščák V. Kaščák J. Kudrec
17:00 Z. Hradište Z. Jastrabie zápas zrušený

Kysta – voľno

 

Obsadenie R a PR na 13.06.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

11. kolo – 13.06.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
13:00

 

Veľaty

(HP Michaľany)

V. Horeš

 

zápas zrušený
17:00 Svätuše Tŕňa zápas zrušený
17:00 Parchovany N. Žipov Hepka Takáč Šimko
17:00 Borša Biel zápas zrušený
17:00 Kuzmice Plechotice Kiseľ Cili Lučanský
17:00 Hraň SNM Ondrášek Gašpar Pongó Kovalčin

Trakany – voľno

 

VII. liga ObFZ Trebišov

8. kolo – 13.06.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ
14:00 Kysta Z. Hradište Miklóš ml. Blanár Miklóš st.
17:00 Z. Jastrabie Brehov Kaščák V. Kaščák J. Miklóš st.

Milhostov – voľno

 

Obsadenie R a PR na 06.06.2021

VI. liga ObFZ Trebišov

10. kolo – 06.06.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
14:00 Tŕňa Trakany Hepka Ondrášek Takáč Lučanský
17:00 Veľký Horeš Hraň Kaščák V. Kaščák J. Blanár Illéš
17:00 Slov. N. Mesto Kuzmice Ondrášek Hepka Takáč Kudrec
17:00 Plechotice Borša zápas zrušený
17:00 Biel Parchovany zápas zrušený
17:00 Nižný Žipov Svätuše zápas zrušený

Veľaty – voľno

 

VII. liga ObFZ Trebišov

Dohrávka 7. kola – 06.06.2021 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ
14:00 Z. Jastrabie Milhostov Pongó J. Gašpar Fedor

 

 

 

Vzhľadom na účinnosť nariadenia vlády SR a Ústredného krízového štábu SR zo dňa 12.10.2020, ŠTK ObFZ Trebišov od 13.10.2020 prerušuje všetky súťaže riadené ObFZ Trebišov a odkladá na neurčito všetky plánované stretnutia v jesennej časti súťažného ročníka 2020/2021 do odvolania.

O termínoch odohrania týchto stretnutí rozhodne ŠTK na základe ďalšieho vývoja situácie a na základe ďalších opatrení Ústredného krízového štábu SR.

 

Obsadenie R a PR na 09.-11.10.2020

VI. liga ObFZ Trebišov

9. kolo – 11.10.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
11:30

 

Veľaty

(HP Michaľany)

Hraň

 

Puškaš

 

Begala

 

 

 

Eštok

 

14:30 Trakany N. Žipov Blanár Gašpar Šimko
14:30 Svätuše Biel Kaščák V. Bajnok Miklóš st.
14:30 Parchovany Plechotice Hepka Cili Illéš
14:30 Borša SNM Ondrášek Kiseľ Fedor
14:30 Veľký Horeš Kuzmice Miklóš ml. Kaščák J. Lučanský

Tŕňa – voľno

VII. liga ObFZ Trebišov

7. kolo – 11.10.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ Pozn.
11:30 Z. Jastrabie Milhostov odložené na neurčito
14:30 Brehov Kysta Takáč Kovalčin

Z. Hradište – voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

7. kolo – 10.10.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
12:30 Cejkov Kuzmice odložené na neurčito
14:00 Úpor Svätuše/Leles Puškáš Rugolská HP Zemplínsky Klečenov
14:00 Streda n. B. Veľaty Kaščák V.

Čierna n. T. – voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

7. kolo – 10.10.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Michaľany Brehov Puškaš Gašpar
10:00 Cejkov Kuzmice odložené na neurčito
10:00 Parchovany Veľaty Takáč
10:00 Plechotice Nižný Žipov odložené na neurčito

Vojčice – voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

7. kolo – 10.10.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Kr. Chlmec Biel Kaščák J.
10:00 Trakany SNM Hami Vozárik
10:00 Borša Malý Horeš odložený na neurčito
10:00 Streda n. B. Boťany Pituk

Čierna n. T. – voľno

Prípravka ObFZ Trebišov sk. A

6. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 Vojčice Kuzmice Cili 09.10.
10:00 Úpor Hraň Puškaš 11.10.

Prípravka ObFZ Trebišov sk. B

6. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 V. Horeš Streda n. B. Kaščák J. 09.10.
17:00 Borša Tŕňa odložený na neurčito

Prípravka ObFZ Trebišov sk. C

6. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum Pozn.
17:00 Trakany Biel Vozárik 09.10.  
17:00 M. Horeš K.Chlmec Pituk 09.10.

 

 

Obsadenie R a PR na 02.-04.10.2020

VI. liga ObFZ Trebišov

8. kolo – 04.10.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
11:30 Nižný Žipov Tŕňa Pongó J. Kiseľ Levkiv Kovalčin
14:30

 

Veľaty

(HP Michaľany)

Kuzmice

 

Kaščák V.

 

Kaščák J.

 

 

 

Miklóš st.

 

14:30 Borša V. Horeš Hepka Illéš
14:30 Parchovany SNM Takáč Kiseľ Eštok
14:30 Plechotice Svätuše Ondrášek Korpesio Fedor
14:30 Biel Trakany Miklóš ml. Blanár Lučanský

Hraň – voľno

VII. liga ObFZ Trebišov

6. kolo – 04.10.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ Pozn.
11:30 Z. Hradište Brehov Puškaš Rugolská Šimko
14:30 Kysta Milhostov Levkiv Pongó J. Kovalčin

Z. Jastrabie – voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

6. kolo – 03.10.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
13:00 Veľaty Kuzmice Ondrášek
14:00 Cejkov Úpor Kiseľ Rugolský
14:00 Svätuše/Leles Čierna n.T. Pituk HP Leles

Streda n. B. – voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

6. kolo – 03.10.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
11:00 Nižný Žipov Parchovany Begala 31.10.
10:00 Veľaty Kuzmice Puškaš
10:00 Cejkov Michaľany Takáč
10:00 Brehov Vojčice Rugolský

Plechotice – voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

6. kolo – 03.10.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Boťany Borša Hami Vozárik
10:00 Malý Horeš Trakany Pituk
10:00 Kr. Chlmec SNM Kaščák J. Pongó R.
10:00 Biel Čierna n. T. Szabó

Streda n. B. – voľno

Prípravka ObFZ Trebišov sk. A

5. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 Hraň Vojčice Gašpar 02.10.
17:00 Kuzmice Úpor Székely 02.10.

Prípravka ObFZ Trebišov sk. B

5. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
16:00 Tŕňa V. Horeš Puškaš 23.10. UT Čerhov
16:00 Streda n.B. Borša Blanár 14.10.

Prípravka ObFZ Trebišov sk. C

5. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum Pozn.
17:00 K.Chlmec Trakany Vozárik 02.10.  
17:00 Biel M. Horeš Szabó 02.10.

 

Obsadenie R a PR na 25.-27.09.2020

VI. liga ObFZ Trebišov

7. kolo – 27.09.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:00

 

Kuzmice

(HP Slivník)

Hraň

 

Takáč

 

Ondrášek

 

Gašpar

 

Illéš

 

15:00 Tŕňa Biel Ondrášek Takáč Gašpar Fedor
15:00 Trakany Plechotice Pongó J. Kaščák J. Szabó Miklóš st.
15:00 Svätuše SNM Kaščák V. Bajnok Pongó R. Šimko
15:00 Parchovany V. Horeš Kiseľ Korpesio Lučanský
15:00 Borša Veľaty Miklóš ml. Hepka Cili Eštok

N. Žipov – voľno

VII. liga ObFZ Trebišov

5. kolo – 27.09.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ Pozn.
12:00 Kysta Z. Jastrabie Hepka Blanár Kudrec
15:00 Z. Hradište Milhostov Blanár Begala Kovalčin

Brehov – voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

5. kolo – 26.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
14:00 Úpor Veľaty Ondrášek Puškaš
14:00 Čierna n.T. Cejkov Kaščák V.
14:00 Streda n. B. Kuzmice Pongó J.

Svätuše/Leles – voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

5. kolo – 26.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Cejkov Vojčice odložené na neurčito
10:00 Michaľany Veľaty Begala Gašpar
10:00 Nižný Žipov Kuzmice Puškaš Rugolská
10:00 Parchovany Plechotice Kiseľ

Brehov – voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

5. kolo – 26.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Čierna n. T. SNM Kaščák J.
10:00 Kr. Chlmec Malý Horeš Pituk
10:00 Trakany Boťany Hami Vozárik
10:00 Borša Streda n. B. Blanár

Biel – voľno

Prípravka ObFZ Trebišov sk. A

4. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 Vojčice Úpor Cili 25.09.
17:00 Hraň Kuzmice Puškaš 25.09.

Prípravka ObFZ Trebišov sk. B

4. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 V. Horeš Borša odložené
17:00 Tŕňa Streda n.B. preložené 16.10. UT Čerhov

Prípravka ObFZ Trebišov sk. C

4. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum Pozn.
17:00 Trakany M. Horeš Vozárik 25.09.  
16:00 Biel K.Chlmec Szabó 25.09.

 

Obsadenie R a PR na 18.-20.09.2020

VI. liga ObFZ Trebišov

6. kolo – 20.09.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:00 Biel N. Žipov Hepka Ondrášek Šimko
15:00 Borša Hraň Kaščák J. Hami Gašpar Lučanský
15:00

 

Veľaty

(HP Michaľany)

Parchovany

 

Takáč

 

 

 

 

 

Illéš

 

15:00 Veľký Horeš Svätuše odložený na 02.10.
15:00 Trakany SNM Ondrášek Hepka Szabó Šimko
15:00 Plechotice Tŕňa Miklóš ml. Blanár Kiseľ Kudrec

Kuzmice – voľno

VII. liga ObFZ Trebišov

4. kolo – 20.09.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ Pozn.
12:00 Milhostov Brehov Takáč Kiseľ Miklóš st. UT Slavoj Trebišov
15:00 Z. Jastrabie Z. Hradište Kaščák V. Begala Eštok

Kysta – voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

4. kolo – 19.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
14:00 Streda n. B. Úpor Pongó J.
13:00 Veľaty Čierna n.T. Puškaš Rugolský
14:00 Cejkov Svätuše/Leles Holingyák

Kuzmice – voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

4. kolo – 19.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Plechotice Kuzmice Ondrášek
10:00 Nižný Žipov Michaľany Puškaš 29.09.
10:00 Veľaty Vojčice Rugolský Puškaš
10:00 Cejkov Brehov Székely

Parchovany – voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

4. kolo – 19.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Streda n. B. Trakany Blanár
10:00 Boťany Kr. Chlmec Kaščák J. Vozárik
10:00 Malý Horeš Čierna n. T. Pituk
10:00 Biel SNM Szabó

Borša – voľno

Prípravka ObFZ Trebišov sk. A

3. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 Kuzmice Vojčice Begala 18.09.
17:00 Hraň Úpor Holingyák 18.09.

Prípravka ObFZ Trebišov sk. B

3. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 Streda n.B. V. Horeš Blanár 18.09.
17:00 Tŕňa Borša Rugolský 18.09. UT Čerhov

Prípravka ObFZ Trebišov sk. C

3. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum Pozn.
17:00 Biel Trakany Szabó 18.09.  
17:00 K.Chlmec M. Horeš Kaščák J. 18.09.

 

Obsadenie R a PR na 11.-13.09.2020

VI. liga ObFZ Trebišov

5. kolo – 13.09.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:30 Borša Kuzmice Kaščák V. Puškaš Kaščák J. Illéš
15:30 Nižný Žipov Plechotice Pongó J. Begala Kovalčin
15:30 Tŕňa SNM Hepka Gašpar Miklóš st.
15:30 Trakany V. Horeš Ondrášek Takáč Fedor
15:30 Svätuše Veľaty Miklóš ml. Pongó R. Kudrec
15:30 Parchovany Hraň Blanár Demko Šimko

Biel – voľno

VII. liga ObFZ Trebišov

3. kolo – 13.09.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ Pozn.
12:30 Z. Hradište Kysta Levkiv Korpesio Lučanský
15:30 Brehov Z. Jastrabie Kaščák J. Levkiv Lučanský

Milhostov – voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

3. kolo – 12.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
14:00 Svätuše/Leles Veľaty Kaščák V. HP Leles
14:00 Čierna n.T. Streda n. B. Kaščák J.
14:00 Úpor Kuzmice Ondrášek Rugolská

Cejkov – voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

3. kolo – 12.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Brehov Veľaty Rugolský Gašpar
10:00 Vojčice Nižný Žipov Begala Demko
10:00 Michaľany Plechotice Ondrášek
10:00 Parchovany Kuzmice Takáč

Cejkov – voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

3. kolo – 12.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Biel Malý Horeš Szabó
10:00 Čierna n. T. Boťany Pituk
10:00 Kr. Chlmec Streda n. B. Kaščák J.
10:00 Trakany Borša Blanár

Slovenské Nové Mesto – voľno

Prípravka ObFZ Trebišov sk. A

2. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 Vojčice Hraň Demko 11.09.
10:00 Úpor Kuzmice Rugolská 13.09.

Prípravka ObFZ Trebišov sk. B

2. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 V. Horeš Tŕňa Blanár 11.09.
17:00 Borša Streda n.B. Holingyák 11.09.

Prípravka ObFZ Trebišov sk. C

2. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum Pozn.
16:00 Trakany K.Chlmec Kaščák V. 11.09.  
18:15 M. Horeš Biel Pituk 11.09. V. Horeš

Obsadenie R a PR na 04.-06.09.2020

VI. liga ObFZ Trebišov

4. kolo – 06.09.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
12:30 Plechotice Biel Kiseľ Cili Šimko
15:30 Parchovany Kuzmice Kaščák V. Kaščák J. Korpesio Faťara
15:30 Svätuše Hraň Pongó J. Pongó R. Illéš
15:30

 

Veľaty

(HP Michaľany)

Trakany

 

Ondrášek

 

Kiseľ

 

Kovalčin

 

15:30 Veľký Horeš Tŕňa Blanár Begala Kudrec
15:30 Nižný Žipov SNM Hepka Takáč Eštok

Borša – voľno

VII. liga ObFZ Trebišov

2. kolo – 06.09.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ Pozn.
12:30 Z. Jastrabie Milhostov Levkiv Demko Fedor
15:30 Kysta Brehov Cili Demko Miklóš st.

Z. Hradište – voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

2. kolo – 05.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
Čierna n.T. Kuzmice Kaščák J. odložené na neurčito
14:00 Streda n. B. Svätuše/Leles Kaščák V.
14:00 Cejkov Veľaty Kiseľ Rugolská

Úpor – voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

2. kolo – 05.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Parchovany Michaľany Tokár ml.
13:00 Plechotice Vojčice Cili
10:00 Nižný Žipov Brehov Rugolský Begala
10:00 Cejkov Veľaty Takáč

Kuzmice – voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

2. kolo – 05.09.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
Borša Kr. Chlmec Blanár odložené na 15.09.2020
10:00 Streda n. B. Čierna n. T. Szabó
10:00 Boťany Biel Pongó J. Pongó R.
10:00 Malý Horeš SNM Pituk

Trakany – voľno

Prípravka ObFZ Trebišov sk. A

1. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 Kuzmice Hraň Begala 04.09.
10:00 Úpor Vojčice Takáč 06.09.

Prípravka ObFZ Trebišov sk. B

1. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 Borša V. Horeš Pituk 04.09.
17:00 Streda n. B. Tŕňa Blanár 04.09.

Prípravka ObFZ Trebišov sk. C

1. kolo

Čas Domáci Hostia R Dátum
17:00 Malý Horeš Trakany Kaščák J. 04.09.
13:00 Kr. Chlmec Biel Szabó 05.09.

Obsadenie R a PR na 29.-30.08.2020

VI. liga ObFZ Trebišov

3. kolo – 30.08.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
13:00 Parchovany Borša Hepka Takáč Begala Eštok
16:00 Biel SNM Miklóš ml. Pongó Voroňák
16:00 Nižný Žipov Veľký Horeš Kiseľ Korpesio Šimko
16:00 Tŕňa Veľaty Ondrášek Cili Kovalčin
16:00 Trakany Hraň Blanár Gašpar Miklóš st.
16:00 Svätuše Kuzmice Kaščák V. Kaščák J. Fedor

Plechotice – voľno

VII. liga ObFZ Trebišov

1. kolo – 30.08.2020 (nedeľa)

Čas Domáci Hostia R AR1 DZ Pozn.
13:00 Brehov Z. Hradište Cili Ondrášek Kudrec
16:00 Milhostov Kysta Takáč Hepka Illéš HP UT Slavoj Trebišov

Z. Jastrabie – voľno

V. liga U19 ObFZ Trebišov

1. kolo – 29.08.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
14:00 Cejkov Streda n. B. Kiseľ Begala
14:00 Svätuše/Leles Kuzmice Pongó HP Leles
14:00 Čierna n. T. Úpor Blanár Kaščák J.

Veľaty – voľno

III. liga U15 sk. A ObFZ Trebišov

1. kolo – 29.08.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Cejkov Nižný Žipov Takáč
10:00 Brehov Plechotice Rugolský
10:00 Vojčice Parchovany Cili Demko
10:00 Michaľany Kuzmice Gašpar Rugolská

Veľaty – voľno

III. liga U15 sk. B ObFZ Trebišov

1. kolo – 29.08.2020 (sobota)

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 Pozn.
10:00 Boťany SNM Kaščák J.
10:00 Biel Streda n. B. Szabó
10:00 Čierna n. T. Borša Blanár odložené na neurčito
10:00 Kr. Chlmec Trakany Pongó

Malý Horeš – voľno

 

Obsadenie R a PR na 23.08.2020

VI. liga ObFZ Trebišov

2.kolo

Čas Domáci Hostia R AR1 AR2 DZ
13:00 Plechotice SNM Tokár Korpesio Lučanský
16:00 Borša Svätuše Kiseľ Cili Kudrec
16:00 Trakany Kuzmice Miklóš ml. Blanár Pongó Illéš
16:00 Tŕňa Hraň Hepka Takáč Miklóš st.
16:00

 

Veľaty

(HP Michaľany)

Nižný Žipov

 

Ondrášek

 

Korpesio

 

Begala

 

Eštok

 

16:00 Veľký Horeš Biel Kaščák V. Kaščák J. Fedor

Parchovany – voľno

 

Obsadenie R a PR na 16.08.2020

VI. liga ObFZ Trebišov

1. kolo

Čas Domáci Hostia R AR DZ
13:00 Svätuše Parchovany Kiseľ Ondrášek Kudrec
16:00 Plechotice Veľký Horeš Cili Takáč Eštok
16:00 Biel Veľaty Kaščák V. Kaščák J. Šimko
16:00 Nižný Žipov Hraň Hepka Begala Miklóš st.
16:00 Tŕňa Kuzmice Blanár Gašpar Illeš
16:00 Trakany Borša Ondrášek Kiseľ Lučanský

Slovenské Nové Mesto – voľno

 

Close Menu