FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

V piatok 16. júna 2023 od pol piatej popoludní sa odohral finálový turnaj o majstra okresu v kategórii prípraviek U11. Hostiteľom bolo družstvo ŠK Kuzmice (víťaz sk. B), ktoré na svojom trávnatom ihrisku privítalo dvoch súperov – víťaza sk. A OZ TJ Milhostov a víťaza C-čka OŠK Veľký Horeš. Z dôvodu daždivého počasia sa turnaj neodohral na ihrisku s umelou trávou, ale na ihrisku s trávou prírodnou.

Výsledky stretnutí:

ŠK Kuzmice – OZ TJ Milhostov 6:3

OŠK Veľký Horeš – OZ TJ Milhostov 3:5

ŠK Kuzmice – OŠK Veľký Horeš 8:5

Stretnutia rozhodovali Stanislav Hanko a Jakub Székely.

Víťazom jednotlivých skupín za ObFZ Trebišov odovzdali člen ŠTK Jakub Székely a sekretár ObFZ Július Dušek.

Celkovým víťazom turnaja a majstrom okresu v kategórii prípraviek U11 sa stal ŠK Kuzmice.

Majster okresu Trebišov v kategórii U11 – ŠK Kuzmice

Oblastný futbalový zväz Trebišov ďakuje za pohostinnosť, príjemné prostredie a výbornú hraciu plochu ŠK Kuzmice a jeho predsedovi Jánovi Dzákovi.

Najúspešnejším kolektívom v kategórii prípraviek U11 gratulujeme a všetkým družstvám v kategórii U11 prajeme veľa úspechov aj v novom súťažnom ročníku 2023/24!

Close Menu