FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

Do Krajskej futbalovej ligy (KFL) sa prihlásilo 53 oblastných a 45 regionálnych klubov v rámci ich zimnej prípravy pre rok 2023. Košický samosprávny kraj (KSK) a Východoslovenský zväz (VsFZ) ich zaradili do skupín (časť VsFZ) resp. z nich vytvorili pavúk (časť ObFZ).

Naplno sa rozbehne kolotoč stretnutí 29.januára 2023, no v trebišovskej skupine už 15.januára a v Michalovciach o týždeň neskôr. Víťazov spoznáme už 19. marca po odohratí finálových zápasov plánovaných na ihrisku v Michalovciach.

Close Menu