FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

V nedeľu 13.03.2022 sa v priestoroch Súkromnej strednej odbornej školy DSA v Trebišove uskutočnil zimný doškoľovací seminár rozhodcov a delegátov (R a DZ) ObFZ Trebišov.

Na seminári sa zúčastnilo 17 rozhodcov pôsobiacich v súťažiach ObFZ, jeden nový adept na funkciu rozhodcu a 7 delegátov zväzu. R a DZ absolvovali v rámci programu prednášku o zakázanej hre rukou. Tú viedol lektor vzdelávania ObFZ Ing. Peter Koščo. Ďalej komisia rozhodcov prítomným odprezentovala videoukážky herných situácií zo zápasov UEFA EURO 2020 a pohárových stretnutí UEFA s ich výkladom. Zároveň všetkým zúčastneným vydala pokyny pred reštartom súťaží.

Rozhodcovia a delegáti ako vždy pred jarnou časťou súťaže absolvovali písomný test z pravidiel futbalu.

Rozhodcovia:

Delegáti:

Komisia rozhodcov uskutoční aj náhradný seminár pre rozhodcov, ktorí sa nemohli dostaviť na riadny seminár R a DZ. Jeho termín bude zverejnený v úradnej správe ObFZ.

Close Menu