FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

V sobotu 24.07.2021 sa v Slovenskom Novom Meste uskutočnil Turnaj ObFZ Trebišov v kategórii U11.

Zúčastnili sa ho družstvá FK Slovan Brehov, FK Tatran Úpor, FK v Nižnom Žipove, OFK Vojčice, TJ Družstevník Malý Horeš, TJ ŠM Streda nad Bodrogom, TJ TISA Trakany a TJ Tokaj Slovenské Nové Mesto.

Vedúci družstiev losom rozhodli o začlenení do skupín a mohlo sa hrať. V príjemnom prostredí za horúceho počasia do hry zasiahlo vyše 90 detí.

 

 

Skupina A:

V skupine A sa zrodili tieto výsledky:

Skupina A Trakany Malý Horeš Slov. N. Mesto Úpor Konečné poradie
Trakany x 2:0 1:1 0:0 1.    5 b.   3:1
Malý Horeš 0:2 x 1:0 1:1 2.    4 b.   2:3
Slov. N. Mesto 1:1 0:1 x 1:0 3.    4 b.   2:2
Úpor 0:0 1:1 0:1 x 4.    2 b.   1:2

 

 

 

Skupina B:

Skupina B bola na góly bohatšia:

Skupina B Streda n. B. Vojčice Nižný Žipov Brehov Konečné poradie
Streda n. B. x 1:1 5:0 5:0 1.    7 b. 11:1
Vojčice 1:1 x 1:0 4:0 2.    7 b.  6:1
Nižný Žipov 0:5 0:1 x 3:2 3.    3 b.  3:8
Brehov 0:5 0:4 2:3 x 4.    0 b.  2:12

 

 

Stretnutie o 7. miesto:

Brehov – Úpor 0:0 (1:0 na PK)

Po penaltovom rozstrele na 7. mieste skončil FK Slovan Brehov, na 8. FK Tatran Úpor. Za najlepších hráčov svojich družstiev na turnaji boli vyhodnotení – Áron Feterik (Brehov) a Miroslav Cichý (Úpor).

 

Stretnutie o 5. miesto:

Slovenské Nové Mesto – Nižný Žipov 5:0

V stretnutí o 5. miesto zvíťazili hráči TJ Tokaj Slovenské Nové Mesto, na 6. pozícii sa umiestnil FK v Nižnom Žipove. Najlepšími hráčmi svojich družstiev sa stali Jakub Mlynarčík (Slovenské Nové Mesto) a Kristína Goroňová (FK v Nižnom Žipove).

 

1. semifinále:

Trakany – Vojčice 1:1 (2:0 na PK)

2. semifinále:

Malý Horeš – Streda nad Bodrogom 2:0

 

Stretnutie o 3. miesto sa neodohralo pre časovú zaneprázdnenosť družstva hostí, na 3. pozícii sa preto umiestnila TJ ŠM Streda nad Bodrogom, štvrtí skončil OFK Vojčice. Za najlepších hráčov svojich družstiev boli vyhlásení Alex Vareha (Streda n. B.) a Tomáš Leško (Vojčice).

 

Finálové stretnutie:

Trakany – Malý Horeš 1:0

 

Z víťazstva na Turnaji ObFZ Trebišov v kategórii U11 sa po víťazstve 1:0 nad TJ Družstevník Malý Horeš tešili hráči TJ TISA Trakany. Za najlepších hráčov svojich družstiev boli vyhlásení Áron Bajusz (Trakany) a Gréta Géresiová (Malý Horeš).

 

Na záver boli za najlepších hráčov Turnaja ObFZ Trebišov v kategórii U11 vyhlásení útočník Ramon Demeter z Malého Horeša a brankár Christopher Tóth z Trakan.

 

Trofeje pre 3 najlepšie družstvá:

 

 

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a dúfame, že sa zúčastnia podobných turnajov aj v budúcnosti. V neposlednom rade ďakujeme za podporu aj všetkým  sponzorom, najmä obci Slovenské Nové Mesto. Firma TESCO STORES, a.s., pobočka Kráľovský Chlmec podujatie podporila potravinami a pramenitými vodami. Zástupcom TJ Tokaj ďakujeme za výbornú organizáciu turnaja.

Close Menu