FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

V mesiaci marec 2024 sa uskutočnili doškoľovacie semináre R a DZ ObFZ Trebišov. 

Komisia rozhodcov ObFZ na nich vyhodnotila činnosť R a DZ v jesennej časti súťaží ObFZ Trebišov a vydala pokyny k jarnej časti. Účastníci seminára napísali test z pravidiel futbalu. Zároveň im bola odprezentovaná prednáška z pravidiel futbalu a videá zo stretnutí UEFA s dôrazom na správny popis osobných trestov v zápise o stretnutí v ISSF. Seminára sa zúčastnili aj noví záujemcovia o získanie základnej kvalifikácie rozhodcu.

Seminár bol organizovaný Komisiou rozhodcov ObFZ pod vedením Ladislava Zrebňáka s aktívnou účasťou členov Miroslava Voroňáka, Róberta Vassa a Metoda Ševčíka. Zúčastnil sa ho aj predseda ObFZ Štefan Kavčák.

V riadnom termíne 16. marca 2024 na Súkromnej strednej odbornej škole DSA v Trebišove sa doškoľovacieho seminára zúčastnili:

Rozhodcovia – Patrik Kiseľ, Július Tokár, Miroslav Hepka, Tibor Miklóš ml., Stanislav Hanko, Matej Škrabala, Damián Tirpák, Štefan Tóth, Martin Kovalčin, Matej Herteľ

Delegáti – Ján Faťara, Ján Illéš, Tibor Miklóš st., Ján Šimko a Juraj Lučanský 

Rozhodcovia a delegáti si najprv napísali test z PF, ktorý overil úroveň ich znalostí pravidiel futbalu.

Prednáška z pravidiel futbalu a rozbor videí s popisom osobných trestov prezentoval frekventantom lektor vzdelávania ObFZ Július Dušek za pomoci člena ŠTK Jakuba Székelyho.

Prítomní rozhodcovia a delegáti následne absolvovali skúšku z videotestu.

Na záver im predseda KR odprezentoval zostrih videí zo zápasov VII. ligy ObFZ a komisia vydala pokyny k jarnej časti súťaží ObFZ. 

Náhradného doškoľovacieho seminára dňa 21.03.2024 na ObFZ sa zúčastnili: 

Rozhodcovia – Ján Pongó, Michal Kavčák, Vladimír Kaščák, Adrián Jáger a Lukáš Kanči 

Delegáti – Július Dušek 

Juraj Lučanský  a Ján Šimko napísali na náhradnom doškoľovacom seminári opravný písomný test z PF.

Close Menu