FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

Posledná februárová sobota patrila v Mestskej športovej hale v Trebišove futbalovému turnaju družstiev žiakov v kategórii U15.

8 družstiev súperilo „O pohár primátora mesta Trebišov“. Na turnaji sa zúčastnili:

Turnaj bol slávnostne otvorený príhovormi Mareka Čižmára, primátora mesta Trebišov a Štefana Kavčáka, predsedu ObFZ Trebišov.

Ďakujeme za pomoc pri organizovaní turnaja všetkým, čo priložili ruku k dielu – Štefan Kavčák ml., Samuel Kavčák a Laura Kavčáková.

Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín. Zápasy v nich a stretnutia o umiestnenie rozhodovali Vladimír Kaščák, Adrián Jáger, Patrik Kiseľ, Štefan Kavčák a Július Dušek.

Turnaj významne podporila firma K+K servis, s.r.o. sídliaca v Trebišove. Pre družstvo žiakov, ktoré v turnaji U15 zvíťazilo, venovali sadu dresov. Za tento krásny dar im veľmi ďakujeme!

Družstvá v súboji „O pohár primátora mesta Trebišov“ dosiahli tieto výsledky:

V prestávkach medzi zápasmi si družstvá mohli pochutiť na ich obľúbenom jedle. Pizzéria Donatello nám dodala 50 kusov chutnej pizze.

Nasledovalo vyhodnotenie najlepších hráčov jednotlivých družstiev, umiestnenia kolektívov na turnaji a vyhlásenie najlepších hráčov turnaja. Trofeje a vecné ceny odovzdali oceneným hráčom a družstvám Marek Čižmár (primátor mesta Trebišov), Štefan Kavčák (predseda ObFZ Trebišov), Peter Goga (člen VV VsFZ a predseda ObFZ Vranov n. T.), Vladimír Rusnák (športový riaditeľ MFK Zemplín Michalovce), Ján Holub (člen VV ObFZ Trebišov) a Július Dušek (sekretár ObFZ Trebišov).

Najlepších hráčov družstiev vybrali tréneri a vedúci družstiev takto:

ŠK Kuzmice – Miroslav Kora, Patrik Viteček

FK Slovan Brehov – Cecília Feteriková, Dávid Lobo

FK Zemplínska Teplica – Daniel Poráč, Benjamín Kačmarik

FK v Nižnom Žipove – Jaroslav Džudža, Vladimír Fedorčák

TJ Tokaj Slovenské Nové Mesto – Marcus Ignéczy, Leo Kállay

OFK Vojčice – Marek Goroľ, Matej Bajus

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec – Ján Kállai, Norbert Horváth

FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany – Viktor Nináč, Tomáš Hrabovský

Družstvá dosiahli takéto umiestnenia:

Trom najlepším družstvám prináležali aj medaily od mesta Trebišov pripomínajúce toto pekné podujatie.

Víťazné družstvo U15 z Michalian si odnieslo hlavnú cenu – poukaz na nákup sady dresov od firmy K+K servis, s.r.o., Trebišov.

Najlepším brankárom turnaja sa stal Marek Mráz z OFK Vojčice. Presvedčivé výkony v bránke Marekovi priniesli odmenu v podobe dresu FC Košice, futbalovej lopty zn. Adidas a trofeje najlepšieho brankára turnaja.

Najlepším strelcom turnaja sa s nástrelom 10 gólov stal Miroslav Farbar z OFK Vojčice. Za najvyšší počet strelených gólov bol ocenený dresom Slavoja Trebišov, loptou zn. Adidas a trofejou pre najlepšieho strelca turnaja.

Hlasovanie o najlepšieho hráča celého turnaja skončilo v prospech Mareka Zajaca z FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany. Marek bol ocenený dresom MFK Zemplín Michalovce, futbalovou loptou zn. Adidas a trofejou pre najlepšieho hráča podujatia.

Podujatie by sa nemohlo uskutočniť bez veľkej podpory sponzorov, ktorým aj touto cestou veľmi pekne ďakujeme!

Na záver sa pán primátor Trebišova a predseda ObFZ poďakovali všetkým prítomným za účasť a výkony na turnaji a zaželali im všetko dobré.

Dúfame, že sa vidíme na rovnakom podujatí v Trebišove aj o rok!

Close Menu