FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

Počas minulého víkendu boli predstaviteľmi Oblastného futbalového zväzu (ObFZ) Trebišov ocenené tri najúspešnejšie družstvá VII. ligy ObFZ.

Ako prvé nastúpilo k svojmu zápasu víťazné družstvo VII. ligy OŠK Zemplínske Hradište. Netradične už v sobotu o 16:00 hod. nastúpilo v domácom prostredí proti súperovi z Milhostova. Pred zrakmi približne stovky divákov im trofej odovzdal predseda ObFZ Trebišov Štefan Kavčák a členovia Výkonného výboru (VV) ObFZ Ján Arvai, Milan Siksa a Jozef Tóth.

1. miesto v VII. lige ObFZ Trebišov – OŠK Zemplínske Hradište

Po slávnostnom úvode sa odohralo stretnutie, v ktorom domáci prelomili streleckú smolu až v druhom polčase a otočili výsledok z 0:1 na 4:1, kedy k obratu tradične zavelil kapitán Capko.

Po stretnutí prebehlo ešte fotenie vo víťazných tričkách a OŠK Zemplínske Hradište nabralo smer VI. liga VsFZ.

V nedeľu nastúpili k svojmu stretnutiu družstvá, ktoré sa umiestnili na striebornej a bronzovej pozícii okresnej súťaže. Predpoludním v Slovenskom Novom Meste vyzval TJ Tokaj Zemplínskojastrabský ŠK. Po gólovo chudobnom polčase (1:0) nakoniec domáci zvíťazili 5-gólovým rozdielom.

Trofej družstvu, ktoré ukončilo svoju púť súťažou na 3. mieste prišli odovzdať predseda ObFZ Štefan Kavčák a člen ŠTK Jakub Székely.

3. miesto v VII. lige ObFZ Trebišov – TJ Tokaj Slovenské Nové Mesto

V nedeľu o 17:00 hod. nastúpil v Slivníku FK v Nižnom Žipove proti OŠK Veľký Horeš, ktorý bohužiaľ nastúpili v oklieštenej zostave iba so 7 hráčmi. Zápas bol ukončený už v prvom polčase s výsledkom 5:0.

Už pred stretnutím im k striebornej pozícii zagratuloval predseda ObFZ.

2. miesto v VII. lige ObFZ Trebišov – FK v Nižnom Žipove

Najúspešnejším kolektívom VII. ligy ObFZ Trebišov v súťažnom ročníku 2022/23 blahoželáme a prajeme im, rovnako ako ostatným futbalovým klubom ObFZ Trebišov, veľa úspechov aj v súťažnom ročníku 2023/24!