FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

Na druhú časť Letného turnaja ObFZ Trebišov boli pozvané prípravky a odohrala sa v areáli Základnej školy s materskou školou sv. Juraja na Gorkého ulici v Trebišove. 1. septembra, v deň Ústavy SR sa na futbalovom turnaji stretlo 8 družstiev kategórie U11 (OŠK Zemplínske Hradište vytvoril dve družstvá).

Turnaja sa zúčastnili:

OŠK Zemplínske Hradište

Zápasy rozhodovali Patrik Kiseľ a Samuel Kavčák.

Turnaj úvodným slovom otvoril predseda ObFZ Trebišov Štefan Kavčák. Lopty pre ocenených hráčov a lízatka pre všetkých priniesol stály podporovateľ detských turnajov Marek Dragula.

Družstvá prípraviek na turnaji dosiahli tieto výsledky:

Na záver turnaja im predseda ObFZ Štefan Kavčák odovzdal trofeje.

1. ŠK Kuzmice

Na záver boli vyhodnotení najlepší hráči turnaja:

Najmladší hráč Letného turnaja ObFZ Trebišov v kategórii U11 – Daniel Szőllősy (ŠK Kuzmice)
Najlepší obranca Letného turnaja ObFZ Trebišov v kategórii U11 – Noel Bernáth (TJ Slavoj Kráľovský Chlmec)
Najšikovnejšie dievča Letného turnaja ObFZ Trebišov v kategórii U11 – Karolína Miňovská (TJ Družstevník Parchovany)
Najlepší brankár Letného turnaja ObFZ Trebišov v kategórii U11 – Pavol Chromý (OFK Vojčice)
Najlepší strelec Letného turnaja ObFZ Trebišov v kategórii U11 – Igor „Onur“ Kováč (OŠK Zemplínske Hradište)

Na záver pekného podujatia, ktoré by sa nemohlo uskutočniť bez finančnej podpory Nadácie SPP, sa predseda ObFZ poďakoval prítomným deťom za účasť a skvelé výkony na turnaji, rodičom za podporu ich detí a zaželal si, aby sme sa na turnajoch mládeže stretávali čím častejšie aj v budúcnosti. Veľké poďakovanie patrí aj riaditeľovi ZŠ s MŠ sv. Juraja na Gorkého ulici v Trebišove Martinovi Úporskému za bezplatné poskytnutie priestorov ihriska a šatní pre zúčastnené družstvá.

Close Menu