FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

V deň výročia SNP sa v utorok 29.08.2023 uskutočnil v areáli michaľanskej Lokomotívy futbalový turnaj žiakov. Zúčastnilo sa ho 6 družstiev kategórie U15:

Najprv si družstvá vyžrebovali čísla a mohlo sa začať.

Nad riadnym a spravodlivým priebehom stretnutí mali dohľad Július Gašpar a Michal Kavčák.

Turnaj sa odohral spôsobom každý s každým. Spolu teda družstvá odohrali 15 zápasov. V poslednom, piatom kole došlo na súboj neporazených družstiev. Súboj Michaľany vs. Vojčice organizátori posunuli na úplný záver a bol zhodou okolností nepísaným finále.

Počas turnaja padlo spolu až 80 gólov. Najviac z nich – až 13 – strelil Dominik Ruščin z FK Zemplínska Teplica a stal sa najlepším strelcom Letného turnaja ObFZ Trebišov v kategórii U15. Trofej prevzal z rúk predsedu ObFZ Trebišov Štefana Kavčáka.

Družstvá počas turnaja dosiahli tieto výsledky:

Najlepším brankárom turnaja bol organizátormi vyhodnotený Sebastián Vincej z ŠK Kuzmice. Výborné výkony predvádzal aj brankár domácich Matúš Zamba.

Konečné poradie družstiev na Letnom turnaji ObFZ (U15):

1. FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 4-1-0 13 b. 23:5

2. OFK Vojčice 4-0-1 12 b. 22:8

3. FK Zemplínska Teplica 3-0-2 9 b. 18:14

4. ŠK Kuzmice 1-2-2 5 b. 7:13

5. TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 1-1-3 4 b. 7:15

6. FK Slovan Brehov 0-0-5 0 b. 3:25

Turnaj sa mohol uskutočniť vďaka podpore Nadácie SPP.

Veľká vďaka patrí starostovi obce Michaľany Zoltánovi Tarbajovi za poskytnutie priestorov areálu FK a domácim funkcionárom na čele s Martinom Vaškom a Andrejom Dandašom za maximálnu pomoc a ústretovosť so všetkým potrebným a poskytnutie občerstvenia v podobe párkov s chlebom a minerálnych vôd pre všetky družstvá.

Ďakujeme!

Close Menu