FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

V sobotu 12.03.2022 sa v novej športovej hale v Kráľovskom Chlmci (Buzánsky Jenő Sport Arena) uskutočnil prvý zo série mládežníckych turnajov ObFZ Trebišov.

Role arbitrov sa bez chybičky a bez nároku na odmenu zhostili Vladimír Kaščák a Juraj Kaščák.

Stretlo sa 5 družstiev kategórie starších žiakov (U15): TJ Slavoj Kráľovský Chlmec, TJ Družstevník Malý Horeš, TJ ŠM Streda nad Bodrogom, TJ Tokaj Slovenské Nové Mesto a spoločné družstvo MFK Čierna nad Tisou / TJ Tisa Trakany.

Turnaj slávnostne otvorili primátor mesta Kráľovský Chlmec Ing. Karol Pataky a predseda ObFZ Trebišov Štefan Kavčák.

A športové zápolenia mohli začať.

V príjemnom prostredí novej arény panovala dobrá atmosféra.

Hralo sa systémom každý s každým. Niektorým sa darilo menej, iným viac. Po odohratí 10 stretnutí vzniklo konečné poradie. Zaujímavosťou bolo, že posledný zápas turnaja medzi domácimi a Stredou nad Bodrogom, bol aj zápasom o víťazstvo na turnaji. Po tvrdom a férovom boji sa súperi rozišli zmierlivo po remíze 1:1. O víťazovi turnaja, ktorým sa stala TJ ŠM Streda nad Bodrogom, rozhodol vyšší počet strelených gólov. Na druhom mieste skončil domáci TJ Slavoj a tretí sa umiestnil TJ Družstevník Malý Horeš. Na štvrtom mieste finišovalo spoločné družstvo MFK Čierna nad Tisou / TJ TISA Trakany a na piatom TJ Tokaj Slovenské Nové Mesto.

Po odovzdaní cien a diplomov pre zúčastnené družstvá boli ocenení najlepší hráči jednotlivých družstiev: Sebastián Balogh (TJ Slavoj Kráľovský Chlmec), Štefan Šoltés (TJ ŠM Streda nad Bodrogom), Áron Feke (TJ Družstevník Malý Horeš), Ján Szőlősi (MFK Čierna nad Tisou / TJ TISA Trakany) a Markus Ignéczy (TJ Tokaj Slovenské Nové Mesto).

Najlepším brankárom turnaja bol vyhlásení Leo Salamon (TJ Družstevník Malý Horeš) a najlepším hráčom turnaja Ján Kállai (TJ Slavoj Kráľovský Chlmec).

Veľmi pekne ďakujeme všetkým prítomným družstvám za účasť na tomto podujatí a dúfame, že sa stretneme aj v budúcnosti. Za veľkú pomoc a maximálnu ústretovosť pri organizácii turnaja sa chceme poďakovať primátorovi mesta Kráľovský Chlmec Ing. Karolovi Patakymu, predsedovi TJ Slavoj Rudolfovi Deákovi a ostatným funkcionárom miestnej TJ.

V neposlednom rade ďakujeme sponzorom a podporovateľom tejto akcie: Slowaker s.r.o., BOZED s.r.o. a mesto Kráľovský Chlmec.

 

Close Menu