FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

KRAJSKÁ FUTBALOVÁ LIGA /KFL/ – Zimný pohár predsedu KSK

Podľa počtu prihlásených družstiev ŠTK VsFZ zvolila najefektívnejší model organizácie KFL:

a) skupinový systém pre stretnutia družstiev súťaží VsFZ,
b) vyraďovací systém (pohárový) pre stretnutia družstiev súťaží ObFZ.

V stretnutiach súťaží ObFZ sa hrá pohárovým spôsobom na jedno hrané stretnutie. Porazené družstvo už v súťaži nepokračuje. Víťazi stretnutí v každom kole postupujú do nasledujúceho kola. O víťazovi každého stretnutia sa musí rozhodnúť na hracej ploche. V prípade nerozhodného výsledku sa stretnutie nepredlžuje, ale hneď sa zahráva po 5 kopov na bránu zo značky pokutového kopu, a ak sa ani tak nerozhodne, tak sa ďalej zahráva po 1 kope až do rozhodnutia. Obaja finalisti stretnutí súťaží ObFZ postupujú do semifinále o Zimný pohár predsedu KSK. Zo súťaží ObFZ sa do Krajskej futbalovej ligy prihlásilo 50 družstiev.

V stretnutiach súťaží VsFZ sa hrá v skupinách turnajovým spôsobom „každý s každým“, pričom družstiev budú rozdelené do šiestich skupín podľa územnej celistvosti. Do projektu Krajskej futbalovej ligy sa zapojilo 43 družstiev pôsobiacich v súťažiach VsFZ.

Rozlosovanie jednotlivých skupín a pohárových dvojíc bude zverejnené najneskôr do 14.12.2018.

Zoznam prihlásených klubov nájdete na: https://vsfz.futbalnet.sk/sutaz/2608/

Plánovaný začiatok v stretnutiach súťaží VsFZ 12.01.2019.
Plánovaný začiatok v pohárových stretnutiach ObFZ 19.01.2019 .

Close Menu