FK TJ Lokomotíva ŠM MichaľanyTJ Družstevník CejkovOFK BielFK Slavoj SečovceOFK VojčiceOŠK SlivníkFK Tatran ÚporFK KystaOŠK SomotorOŠK Veľký HorešOŠK Zemplínske HradišteOZ TJ Milhostov - erb mesta TrebišovŠK Zemplínske JastrabieTJ BoťanyTJ Dargovských Hrdinov DargovTJ Družstevník Malý HorešTJ Družstevník ParchovanyTJ ŠM Streda nad BodrogomTJ Internacioníl HraňTJ Tokaj Slovenské Nové MestoMFK Čierna nad TisouTJ vo Veľkom KamenciFK Zemplínska TeplicaFK LelesOFK Nový RuskovFK v Nižnom ŽipoveSlavoj TrebišovŠK KuzmiceTJ Olympia BoršaTJ SvätušeTJ Slavoj Kráľovský ChlmecFC Tokaj TŕňaTJ Družstevník PlechoticeFK Kysta

V sobotu 29.12.2018 sa v Poprade uskutočnil 25. ročník halového turnaja rozhodcov a delegátov Východoslovenského futbalového zväzu. Turnaja sa zúčastnilo 11 futbalových zväzov z východného Slovenska.

V skupine A súperili Poprad, Stará Ľubovňa, Vranov, Svidník, Humenné a Trebišov. V skupine B si zmerali sily Spišská Nová Ves, Prešov, Rožňava, Košice-mesto a Michalovce. Svoje družstvá nepostavili iba ObFZ Bardejov a ObFZ Košice-okolie.

Zrodili sa tieto výsledky: Výsledky

Za ObFZ Trebišov nastúpili Július Tokár ml., Ján Pongó, Tibor Miklóš ml., Miroslav Hepka, Ladislav Zrebňák, Metod Ševčík, Milan Fedor, Dominik Puškaš, Martin Bajo, Tibor Miklóš st. a Július Dušek.

ObFZ Trebišov

V skupine A zvíťazilo Humenné pred Vranovom, v skupine B dominovala Spišská Nová Ves pred druhými Košicami. Tieto družstvá odohrali zápasy o celkové umiestnenie, pre ostatných sa turnaj skončil.

V zápase o bronz Košice jediným gólom porazili Vranov n. T. 1:0. Vo finále rozhodli až pokutové kopy o celkovom víťazstve rozhodcov a delegátov ObFZ Humenné 7:6 nad súperom zo Spišskej Novej Vsi.

Na záver si ešte prevzali ceny najlepší brankár turnaja Miroslav Fotta (Košice) a najlepší hráč turnaja Šimon Zvalený (Spišská Nová Ves). Najlepším strelcom sa stal Ján Greško z ObFZ Humenné, ktorý strelil 7 gólov.

V decembri tohto roka by sa mal turnaj uskutočniť opäť, tentoraz v Košiciach.

Close Menu